Infolinka 0800 444 004 Po - Pi 8:30 - 16:00 info@klub-mamiciek.sk

Pohľad do budúcnosti

Podľa dátumu narodenia nahliadnite do budúcnosti
svojho dieťatka, ešte než sa narodí.

Zadajte termín pôrodu:

Ešte neviete svoj ​​
termín pôrodu?
Spočítajte si ho v tehotenskej kalkulačke.
Zadajte termín prvého dňa Vašej poslednej menštruácie:

Zaujímavosti

Významné udalosti, ktoré sa stali v tento deň
S dátumom narodenia Vášho dieťaťa sa možno spájajú významné udalosti, o ktorých nemáte tušenie. Pozrite sa, ktorí významní ľudia majú narodeniny v rovnaký deň, ako bude mať Vaša dcéra alebo syn. Možno sa vám už čoskoro narodí vedec, športovec alebo spisovateľ, čo zmení svet.
Zistiť viac

Horoskopy

Ako ovplyvnia planéty charakter Vášho dieťatka
Postavenie Slnka a planét okolo Zeme v deň narodenia Vášho dieťatka ovplyvní jeho povahové rysy. Pozrite sa, aké budú jeho predpoklady a silné stránky. Porovnajte jeho vlastnosti s tými svojimi a zistite, v čom si budete najviac rozumieť.
Zistiť viac

Numerológia

Spoznajte osudové číslo Vášho dieťatka
Všetky číslice narodenia Vášho dieťaťa si v sebe nesú informácie o jeho charaktere. Spočítajte si životné čiže osudové číslo svojho dieťatka a hneď sa dozviete, aké bude mať sklony, v čom bude vynikať, ale aj s akými nástrahami sa bude musieť vysporiadať.
Zistiť viac

Mená

Vyberte to najlepšie meno pre dievča i chlapca
Nemôžete sa rozhodnúť, aké svojmu dieťaťu vybrať meno? Nechajte sa inšpirovať vyznamom jednotlivých mien alebo si nechajte vygenerovať meno, ktoré sa bude výborne hodiť k dátumu narodenia Vášho dieťatka.
Zistiť viac

Pri poskytovani služieb na Klube mamičiek nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb vyjadrujete súhlas s ich používaním.