Začnite s príkrmami hravo v 5
jednoduchých krokoch s HAMI!

Je pred vami 5 JEDNODUCHÝCH KROKOV k správnym stravovacím návykom Vášho dieťatka. Osvojíte si ich ľahko a zábavne. Hami vás spolu so svojimi odborníkmi na výživu povedie už od prvej lyžičky!

Čo o príkrmoch povedali mamičky

1. Tieto príkrmy či už ovocne alebo zeleninové Dávidkovi veľmi chutia, Sme s nimi ja, aj malý veľmi spokojní a skúšame ďalšie varianty a príchute hotových jedál....skúsenosť výborná, môžem len a len odporučiť každej mamičke .Zdraví Anka a Davidko. ďakujeme
  2. Príkrmy malej veľmi chutili. Hnevala sa že jej pomaly dávam do pusy :)
  3. Bola som milo prekvapená, malej veľmi chutil karfiol. Po každej zjedenej lyžičke si mrmlala "mňam, mňam".
  4. Karfiol nám véééľmi chutil, čo ma milo prekvapilo, pretože sme túto zeleninku skúšali prvý krát. Moja Saška otvárala veľkú pusinku a dožadovala sa ďalšej a ďalšej lyžičky.
  5. myslela som si že to veľmi nepôjde, ale bol to pre všetkých (mamka, ocko, bábätko aj braček) jeden krásny, veľký zážitok. Malému chutilo, v nestrážených chvíľach nám veľmi obratne ťahal z ruky mištičku i lyžičku ktorú sme mu nakoniec dovolili aby si sám olizoval :) Naťahoval sa vždy za každým sústom - mali sme pocit, že na toto čakal už celý svoj život! samozrejme po jedení bol zašpinený aj za ušami :) Nečakali sme že to pôjde takto ľahko, že ho prvý príkrm bude takto baviť.
  6. Nášmu 6. mesačnemu Maťkovi tato kašička velmi chutila tak ako vsetky vaše kašičky, skušali sme viac druhov ale len HAMI nám chutí dokonca aj maminke :-)
  7. Kašička sa ľahko a rýchlo pripravuje, je sýta, ale zároveň ľahučká, po jej spapaní žiadne bolenie bruška ani nič podobné.
  8. Vyskúšali sme kašičku Hami na dobrú noc krupicovú. Bola to naša prvá kašička a mala som obavy, ako ju synček bude papkať. Ale na naše prekvapenie - synček jej zjedol plnú misku a veľmi mu chutila. Malý spinkal bez budenia celú noc. Kašičku odporúčam všetkým detičkám :)
  9. Náš drobec má rád všetky kašičky od Hami, akúkoľvek mu spravím zje celý tanierik.
  10. Malej chutila veľmi, až sme ju nestíhali kŕmiť a museli sme jej dať väčšiu lyžicu :) Je jemná, výborne chutí a malá po nej spala ako dudok