Infolinka 0800 444 004 Po - Pi 8:30 - 16:00 info@klub-mamiciek.sk

Jedálničky garantované odborníkmi

Jídelníčky garantované odborníky

Vyberte vek vášho dieťatka

Milá mamička, milý otecko,

nie je pochýb o tom, že správne zostavený jedálniček Vášho dieťatka je základom pre jeho zdravý rast a vývoj. Navyše už v batoľacom veku sa začínajú utvárať neskoršie stravovacie návyky, ktoré budú veľmi podstatne ovplyvňovať zdravie Vášho dieťaťa aj v jeho dospelom veku.

Je preto dobre, že sa o správne zostavenie jedálnička zaujímate a uvedomujete si jeho dôležitosť. Nájsť správne informácie ale nie je ľahké, hoci zdrojov je veľa – mnoho však laických.

Vytvorili sme preto jednoduchú internetovú aplikáciu, ktorá sa stane Vašim pomocníkom, na ktorého sa môžete skutočne spoľahnúť. Všetky informácie, ktoré obsahuje, garantuje MUDr. Emeše Majorová, detský gastroenterológ a detský lekár z Detskej fakultnej nemocnice Košice a zároveň Poradenské centrum Výživy detí, ktoré združuje nutričných terapeutov a lekárov z odboru pediatrie, obezitológie, gastroenterológie a ďalších. Môžete si preto byť istí ich súladom s najmodernejšími vedeckými poznatkami a odporúčaniami v oblasti výživy našich najmenších.

Potrebujete poradiť? Infolinka a LIVE chat

Naši odborníci Vám radi poradia na bezplatnej linke. Pre členky Klubu mamičiek je navyše k dispozícii aj Livechat.

Bezplatná infolinka 0800-601-600Po - Pi 8:30 - 16:00

Pri poskytovani služieb na Klube mamičiek nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb vyjadrujete súhlas s ich používaním.